Чоловік на годину

У Вас вдома зламалася люстра, а полагодити нікому? Відбувся витік крана, але ніхто не вміє поводитися з сантехнікою? Відключилося світло, в розетках немає електрики – ви боїтеся темряви? Майстер додому – ось що потрібно вам. Він здатний вирішити всі проблеми з легкістю і не на шкоду оточуючим, однак, ви не знаєте, де його знайти? Настав час записати в свій блокнот компанія «ЧОЛОВІК на ЧАС» здатна розібратися з будь-якими питаннями, які можуть виникнути в побутових умовах.

Ми працюємо

У 39 містах України.

За час існування

Ми допомогли вирішити свої побутові проблеми тисячам наших замовників, з яких багато хто став нашими постійними клієнтами.

Штат компанії

Фахівці широкого профілю із стажем роботи не менше 5 років.

Є питання, яке вас цікавить? Задайте його нам!

Галерея


Усі співробітники компанії – кваліфіковані фахівці, які знаються на різних сферах: сантехніці, електриці, меблів та інших. Головне те, що у них є не тільки знання і вміння вирішувати питання в домашніх умовах, а й сучасний інструмент, здатний полегшити ремонт. Майстер на годину – це зручно та практично, особливо у тих випадках, коли чоловіки в будинку немає взагалі.

Немає жодних премудростей, щоб викликати майстра додому, заздалегідь пояснивши ситуацію. Зазвичай фахівці «ЧОЛОВІК на ЧАС» приїжджають найближчим часом, якщо звернення до компанії було не пізно. В іншому випадку домашній майстер прибуде наступного дня, у зручний для вас час і вже за місцем скаже, що необхідно зробити і скільки це займе часу. Не варто вважати, що послуги чоловіка на годину обійдуться вам у величезну суму: встановлення полички, підключення побутових приладів та інші послуги коштуватимуть Вам копійки.

Звертаючись до професіоналів, ви гарантуєте собі найкращу якість та надійність усунення будь-яких неполадок. Низькі розцінки приємно здивують вас, а високий рівень сервісу, який буде надано – залишить незабутнє враження у вашій свідомості.

map